Bardzo cieszy mnie wygrana w zawodach VOLVO Triathlon Series w Brodnicy 12 czerwca br.!Dodam, że to wygrana w kategorii OPEN, z czasem 4.12.08h.

8 czerwca 2014 roku po raz pierwszy wystartowałem w triathlonie, bez przygotowania, na pożyczonym sprzęcie, w za małych butach, nie wiedząc do końca czy po pływaniu jest rower czy bieganie. A dziś - w drugą rocznicę początku mojej triathlonowej przygody wygrywam po raz pierwszy! I już wiem, że się uzależniłem od uczucia, które mi towarzyszyło podczas przekraczania mety jako pierwszy zawodnik! Dziś jestem szczęśliwy, kocham to co robię, a takie chwile nakręcają jeszcze bardziej! 

Miło mi poinformować, że nawiązałem współpracę z marką Pearl Izumi Polska! Już od pierwszego startu w tym sezonie wystartuję w stroju tri z serii PRO! Najwyższej jakości sprzęt to oprócz formy sportowej podstawa do ścigania się na najwyższym poziomie, a dobrze wiecie, że w tym sezonie tylko to mnie interesuje! Jest to dla mnie spory krok naprzód! Dziękuję agencji marketingu sportowego MUVment MARKETING, bez której nie byłoby to wszystko możliwe. 

Nie zostaje mi nic innego jak tylko udowodnić, że ten sezon w moim( naszym! ) wykonaniu będzie bardzo mocny! Pierwsze przetarcie już 22 maja podczas startu na 1/4 Ironman w Piasecznie!

Jest mi bardzo miło poinformować, że nawiązałem współpracę z dwoma nowymi partnerami! 

Pierwszy z nich, to Agencja Marketingu Sportowego MUVment MARKETING, która poprowadzi dla mnie działania komunikacyjne, zapewni doradztwo marketingowe i wizerunkowe, działania Public Relations, sponsoringowe oraz w mediach społecznościowych. 

Jestem młodym, ambitnym sportowcem, którego celem w 2016 roku jest start w Mistrzostwach Świata w Australii, na które się zakwalifikowałem. Abym mógł zrealizować moje marzenie - potrzebuje Waszego wsparcia. Zdecydowałem się zwrócić o wsparcie finansowe - poprzez dodanie mojego "projektu" na portalu Polak Potrafi >>

Wyjazd już niebawem...

Realizacja strony internetowej