Brodnica podbita!

Bardzo cieszy mnie wygrana w zawodach VOLVO Triathlon Series w Brodnicy 12 czerwca br.!Dodam, że to wygrana w kategorii OPEN, z czasem 4.12.08h.

8 czerwca 2014 roku po raz pierwszy wystartowałem w triathlonie, bez przygotowania, na pożyczonym sprzęcie, w za małych butach, nie wiedząc do końca czy po pływaniu jest rower czy bieganie. A dziś - w drugą rocznicę początku mojej triathlonowej przygody wygrywam po raz pierwszy! I już wiem, że się uzależniłem od uczucia, które mi towarzyszyło podczas przekraczania mety jako pierwszy zawodnik! Dziś jestem szczęśliwy, kocham to co robię, a takie chwile nakręcają jeszcze bardziej! 

Nie było lekko, Brodnica okazała się być wietrzna i pagórkowata, ale zapamiętam ją do końca życia bardzo pozytywnie! Sport to piękna rzecz, dzięki której poznałem mnóstwo ciekawych osób, pełnych pasji i energii do życia,cieszę się, że nigdy nie zrezygnowałem z młodzieńczych marzeń, idąc drogą, którą obrałem sobie już jako dziecko.

‪#‎MakeYourDreamsComeTrue‬ 

Dziękuję moim Partnerom i Sponsorom: Olimpius.PL, Progress Triathlon Team, MUVment MARKETING, Pearl Izumi Polska, Fizmed, Powiat Warszawski Zachodni, GOSiR Stare Babice.

Wyjazd już niebawem...

Realizacja strony internetowej