Make your dreams come true!

Wszystko zaczęło się na podwórku. Wraz z siódemką rodzeństwa ciężko było o nudę. Zawsze było co i z kim robić. W domu nigdy lekko nie było i właśnie to nauczyło go pokory, determinacji i walki o lepsze jutro. Do dziś , to jego główna motywacja – realizować cele i stawać się lepszą wersją samego siebie.

W podstawówce brał udział w biegach przełajowych. Będąc w gimnazjum zdecydował się wstąpić do gminnego klubu piłki nożnej. W konsekwencji trafił do Liceum Mistrzostwa Sportowego oraz na Akademię Wychowania Fizycznego w trakcie, których przebiegł swój pierwszy maraton czy zdobył Akademickie Mistrzostwo Polski w Kickboxingu.

W końcu, przypływie emocjo i pod namową kolegi zdecydował się wystartować w Ironmanie. Do pierwszych zawodów – Castle Triathlon Malbork przygotowywał się 5 miesięcy. Tak zaczęła się jego przygoda z triathlonem. Pierwszy start to pożyczone : zbyt mały rower i za małe o 3 rozmiary buty kolarskie – bo musiały być wpinane(spd).

Sergiusz ukończył AWF na kierunku Wychowania Fizycznego, a w 2016r roku uzyskał tytuł magistra. Obecnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej na warszawskim Mokotowie. Ponadto jest instruktorem pływania i ratownikiem na basenie.

Wyjazd już niebawem...

Realizacja strony internetowej