Dare2Tri

Holenderski producent pianek i strojów triathlonowych

SH Rowery

Jesteśmy miłośnikami rowerów wszelkiego rodzaju. Zajmujemy sie renowacja, serwisem i sprzedażą. 
Znajdziesz u nas części oraz niepowtarzalne akcesoria rowerowe. Składamy również rowery od podstaw na zlecenie klienta.

 

Feel It Therapy

Jesteśmy zespołem fizjoterapeutów specjalizujących się w pracy ze sportowcami i pracownikami biurowymi. Te dwie na pozór skrajne grupy łączy wspólna cecha - bardzo duże obciążenie układu ruchu. Zajmujemy się leczeniem powstałych przeciążeń i kontuzji oraz zabiegami profilaktycznymi, mającymi na celu zwiększyć sprawność, przyśpieszyć regenerację i zmniejszyć ryzyko urazu. Ponadto prowadzimy kompleksową opiekę fizjoterapeutyczną klubów sportowych i sportowców indywidualnych

TRINERGY

to jednocześnie firma świadcząca usługi treningowe w zakresie sportów wytrzymałościowych oraz społeczność zrzeszająca aktywnych triathlonistów, pływaków, biegaczy i kolarzy.

Pearl Izumi PolskaPearl Izumi Polska

Pearl Izumi Polska

Pearl Izumi to zaawansowana technologicznie odzież biegowa i rowerowa, która wspomaga trening dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Misją Pearl Izumi jest maksymalizacja potencjału sportowców.

MUVment MARKETING (www.muvment.pl)MUVment MARKETING (www.muvment.pl)

MUVment MARKETING (www.muvment.pl)

MUVment MARKETING, to agencja marketingu sportowego i firma doradczo-konsultingowa. Swoją ofertę agencja kieruje do firm z branży sport, zdrowie i uroda. Wiodące usługi MUVment MARKETING, to doradztwo marketingowe, media i Public Relations, audyty i strategie oraz marketingowe i sponsoringowe projekty sportowe. 

Zostań sponsorem mojego celuZostań sponsorem mojego celu

Zostań sponsorem mojego celu

Obejmij patronat nad moim projektem! 
Wypełnij formularz kontaktowy >> lub odwiedź stronę Polak Potrafi>>

Wyjazd już niebawem...

Realizacja strony internetowej